Pětiletá Viktorka slaví koncerty i divadlem

16.11.2023

Holešovské Divadelní studio Viktorka slaví pět let a při této příležitosti veřejnost čekají o víkendu 24. – 26. listopadu divadla pro dospělé i pro děti a koncerty holešovských kapel.

„V pátek odstartují oslavy skvělé monology Mariáš života, poté bude následovat koncert skupiny Š.u.l.i.n.i., pak se sejdeme v sobotu, kdy se odehraje srandovní veselohra se zpěvy pro děti i pro dospělé Haná se sódí divadla Kojetín,“ zvou organizátoři. Sobotní program bude pokračovat černou komedií z politicko-psychologického prostředí Kandidáta a večer se budou zpívat známé songy se skupinou Jakonaoko. V neděli odpoledne jsou zvány děti na Pohádku s Jirkou. Vše se odehraje v holešovské Kavárně u Ámose.

Studio Viktorka vzniklo na podzim roku 2018, hlavními iniciátory byli Roman Juráň, Jack Leško a Martin Leško. Impulzem k založení byla snaha ubírat se jiným směrem, věnovat se jiným tématům, dělat divadlo jinak. Od založení se chce studio zabývat současnými tématy a jejich divadelním zpracováním napříč žánry, nejvíc se ale zaměřuje na komedie.