Hulmenskou desítku opět vyhrál Tomáš Navrátil

24.1.2023

Celkem 89 atletů nastoupilo na start prvního běžeckého závodu letošního roku Hulmenské desítky. Hlavní závod odstartoval v 10 hodin na místním atletickém a fotbalovém stadionu. Desetikilometrová trasa vedla z Hulína po cestě do Pravčic až ke Kosteleckému potoku, kde se závodníci otočili a běželi zpět. Zasněženou trať zdolal s časem 34:43 běžec z AK Kroměříž Tomáš Navrátil, díky čemuž již po několikáté uhájil výhru v tomto závodě. Za ním doběhl v čase 35:24 Radoslav Šíbl z Ekodrill Zlín a pro bronz si s časem 36:05 doběhl Marek Svoboda, který reprezentoval AD Team. Ženský nejlepší čas zaznamenala Jana Žaludková s časem 45:54. Druhou ženou v cíli byla Martina Novotná (O. Němec) s časem 46:48 a o devět vteřin po ní dorazila do cíle Olga Čermáková (AD Team).