Předplatné tištěného týdeníku

PROČ LIDÉ ČTOU TÝDENÍK KROMĚŘÍŽSKA?
  1. Týdeník Kroměřížska poprvé vyšel 28. 8. 1950 a po desetiletí je bezkonkurenčně nejčtenějším periodikem Kroměřížka.
  2. Týdeník Kroměřížska má 24 stran a je prodejný v obchodech i stáncích od Bystřice pod Hostýnem až po Koryčany. Vychází každé úterý a je rozdělený do rubrik: zpravodajství, kultura, sport, dopisy čtenářů, zábava, publicistika, inzerce, řádková inzerce, nechybí ani komentáře či fejetony.
  3. Týdeník Kroměřížska přináší každé úterý bezkonkurenčních 100 regionálních informací a za rok zmapuje dění v 7 městech a 79 obcích Kroměřížska.
  4. Týdeník představuje plány měst a obcí Kroměřížska, čtenáři díky tomu znají své politiky, mají srovnání s fungováním samosprávy v okolí, jsou informováni o uzavírkách silnic, plánovaných stavbách, mají přehled i o místním kulturním či sportovním dění.
  5. Navíc čtenáři v každém vydání najdou na fotografiích známé tváře, které potkávají v ulicích.
  6. Regionální pozvánka Kam za sportem, kulturou či zábavou dává čtenářům tip na trávení volného času, protože zde najdou i akce, na nichž se třeba neplatí vstupné.
  7. Kdo se nezajímá o politiku či sport, nalistuje si zábavné čtení, ať již jde o rozhovory se zajímavými lidmi z Kroměřížska, nebo publicistiku, nechybí ani křížovka, recepty, horoskopy či televizní program.
  8. Noviny díky svému rozsahu uspokojí všechny věkové kategorie čtenářů.
  9. Předplatitelé mají zajištěno doručení novin do schránky a díky platbě předem šetří na každém vydání třetinu ceny oproti nákupu týdeníku v prodejní síti. Tedy každé čtvrté noviny mají předplatitelé zdarma.
  10. Předplatné Týdeníku Kroměřížska je možné i darovat, na požádání vyrobíme v redakci darovací certifikát.
Prostřednictvím následujícího formuláře můžete odeslat Váš požadavek na objednávku předplatného Týdeníku Kroměřížska. Objednávat můžete tištěnou podobu novin, která Vám každé úterý bude doručena do schránky, nebo ON-LINE objednávku (přiděleným přístupovým kódem se dostanete nejen k aktuálnímu vydání přímo ze svého počítače, ale budete mít možnost nahlédnout i do archívu všech zde zveřejněných vydání).

Za Váš zájem o předplatné děkujeme a v nejbližším možném termínu se Vám ozveme prostřednictvím Vámi zadaných kontaktních údajů.

CENA PŘEDPLATNÉHO TÝDENÍKU KROMĚŘÍŽSKA JE 12 Kč (maximálně 52 vydání v roce, možnost platby i 2x ročně),  V PRODEJNÍ SÍTI JE TÝDENÍK K DOSTÁNÍ ZA 17 KČ, PŘEDPLATITELÉ TEDY KAŽDÝM VYDÁNÍM ŠETŘÍ 5 KČ, COŽ ZNAMENÁ, ŽE MAJÍ KAŽDÉ TŘETÍ VYDÁNÍ ZDARMA. ŠETŘETE SVÉ PENÍZE S PŘEDPLATNÝM TÝDENÍKU KROMĚŘÍŽSKA.

Předplatitelé z jiných regionů než z Kroměřížska mají předplatné za 50 Kč/ks.

Odesláním objednávky předplatného Týdeníku Kroměřížsku dává objednavatel souhlas se zpracováním osobních údajů.

Předplatné Týdeníku Kroměřížska od ledna 2020 bude o 1 Kč dražší, tedy 14 Kč. V prodeji bude Týdeník Kroměřížska za 19 Kč, předplatitelé stále budou mít každé čtvrté vydání zdarma.

 

 

Objednat předplatné

(Dopiště spojovací číslo)
Adresa doručení (vyplňujte pokud se liší od adresy plátce):