Holešov po nepřesvědčivém výkonu s Telnicí poprvé nebodoval

6.12.2022

Přímý souboj o první místo nedopadl pro domácí házenkáře podle jejich představ. I přes vedení v úvodu se Holešov nedokázal dostat do tempa, čehož hosté využili a odvezli si plný počet bodů. Holešovští házenkáři se po celý průběh utkání trápili a poprvé v aktuální sezoně prohráli. Ve vydařeném úvodu svítil na ukazateli stav 4:2, což ale neplatilo o tři minuty později, kdy převzali vedení hosté poměrem 7:5. V 19. minutě domácí srovnali na 10:10 a za posledních jedenáct minut padly pouze čtyři branky, z toho tři do sítě domácích.
Ve 2. poločase pokračovalo trápení domácích, a to překvapivě především v koncovce, kde podle skóre jako tým vynikají. Neproměňování šancí, technické chyby a opakovaná nedůslednost při bránění spojená s několika šťastnými střelami hostů měly za následek prohru domácích favoritů 22:29.